Dorota StalińskaCo nowego?

Co nowego ROK 2009

 

27 grudnia 2009 godz. 19.00

POLSAT CAFE - "Grunt  to rodzinka"

Program z udziałem Doroty i Pawła Stalińskich

 

24 grudnia 2009 WIGILIA
ŻYCZENIA OD DOROTY STALIŃSKIEJ DLA PAŃSTWA
Wszystkim moim wiernym internautom życzę dobrych, rodzinnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, który odsunie w niepamięć to co było złe, pozostawi w pamięci te dobre chwile i pozwoli cieszyć się każdym kolejnym dniem życia.
Jednocześnie przepraszam Państwa, że tak długo nie pisałam. Miniony rok była dla mnie rokiem wielce przełomowym i te przełomy pochłonęły ogromnie dużo mojego czasu. Obiecuje, że w nowym, nadchodzącym roku będę częściej pisać i jak dawniej odpowiadać na Państwa listy, za które wszystkim serdecznie dziękuję.
Wszystkie Państwa słowa docierają do mnie i dodają mi siły do wszelkich moich działań.
Mam nadzieję, ze jeszcze przed Nowym Rokiem ( a najdalej tuż po ) uda mi się napisać więcej o wszystkim co się w tym odchodzącym roku u mnie wydarzyło i odpowiedzieć na wiele pytań, które pojawiają się na stronie.
Tymczasem pędzę (jak większość kobiet w tym wigilijnym dniu ) przygotować świąteczny stół, doprawić barszczyk, sprawdzić czy galareta do karpia wreszcie się sklarowała, pokroić sałatkę i zrobić setki tych wszystkich rzeczy, które choć czasochłonne i męczące sprawiają, że kiedy zasiadamy z synkiem przy wigilijnym stole czujemy się szczęśliwi i radośni… że mimo tego zwariowanego, pędzącego rytmu życia tradycji stała się zadość i ze możemy cieszyć się swoja bliskością i miłością.
Czego i Państwu z całego serca życzę.
Dorota Stalińska
A jeśli chcecie Państwo „spotkać” się ze mną i z moim synkiem w niedzielę tuż po świętach 27ego grudnia … to zapraszam Państwa do obejrzenia programu „Grunt to rodzinka” w telewizji Polsat Cafe o godz. 19,00

 

10 października 2009
25 rocznica premiery filmu "Seksmisja" w Wieliczce

"Na ten moment czekałyśmy 25 lat, długie 25 lat. Drogie siostry pamiętajcie mężczyzn nie było, nie ma i nie ma potrzeby", "Sekcja specjalna zawsze lojalna", "Liga broni, liga radzi,liga nigdy was nie zdradzi". W filmowym blockhouse D, 110 metrów pod ziemią, w Muzeum Kopalni Soli w Wieliczce otwarto wystawę poświęconą komedii wszech czasów - "Seksmisji" Juliusza Machulskiego. Wśród eksponatów znalazło się słynne drzewo, z którego bohaterowie ukradli święte jabłka, hibernatory, kostiumy, pierwsza wersja scenariusza, peryskop, obuwie z Podhala, które obowiązywało pod ziemią oraz bogata kolekcja fotosów z planu. W jednej z kopalnianych komór odsłonięto z kolei pomnik solny ku pamięci Maksa i Alberta.
Przed sądem siostry Lamia (Bożena Stryjkówna) i Emma (Bogusława Pawelec) oraz reporterka (Dorota Stalińska) - ponownie postawiły osobników płci męskiej, czyli samców. Jerzy Stuhr oraz Olgierd Łukaszewicz złożyli zeznania w sprawie seksmisji, której podjęli się ćwierć wieku temu. Zaskakującym jest się fakt, że filmowi bohaterowie zostali odhibernowani w 2044 roku, a więc nasza współczesność to dla nich... dekadencja (www.akpa.pl)

 
27 września 2009 godz. 20.00

GALERIA FRETA - w Warszawie, ul. Freta 39

 

DOROTA STALIŃSKA

           w recitalu

    "KOLORY MIŁOŚCI"

 
bawi, śmieszy i wzrusza
Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów pod numerem:
tel 0 515 802 484

 

26 września 2009 godz. 20.00

GALERIA FRETA - w Warszawie, ul. Freta 39

"Żmija" - monodram w adaptacji i wykonaniu Doroty Stalińskiej.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów pod numerem:
tel 0 515 802 484

 

19 września 2009

Dorota Stalińska bedzie gościem programu Jolanty Fajkowskiej - "Autografy". Zapraszamy do radia VOX w godz. 12.00 - 16.00.

 

04 września 2009

W Warszawie powstaje nowa scena, w Galerii Freta (ul. Freta 39).

Zapraszamy na spotkania z Dorotą Stalińską!

 

 
23 sierpnia 2009

Dorota Stalińska jak zawsze jest dumna ze swojego syna Pawła Stalińskiego. Poniżej znajdziecie Państwo wywiad z Pawłem. Zapraszam do lektury.

 
19 lipca 2009 godz.20.00

Jurajskie Lato Filmowe - Dorota Stalińska jako gość festiwalu. Szczegóły tutaj.

 

15 lipca 2009

Zapraszamy do zakładki FILM, gdzie umieściliśmy informacje o najnowszym filmie z udziałem Doroty Stalińskiej - "Milczenie jest złotem" (szczegóły tutaj).

A w GALERII -  fotosy z planu filmowego (tutaj)

 

12 lipca 2009

Z przyczyn technicznych, 2 spektakle z udziałem Doroty Stalińskiej, które miały odbyć się w Galerii Freta  dn. 18 - 19.07.09 zostały przesunięte na wrzesień. Po szczegóły wydarzenia, zapraszamy tuż po wakacjach.

 

 

05 lipca 2009

RELACJA <czytaj więcej>

Chopin. Muzyka. Poezja 
Koncert Słowno-Muzyczny: Piotr Paleczny i Dorota Stalińska

Godzina: 14:00

Miejsce: 
Gminny Ośrodek Kultury w Sannikach
Sanniki

09-540 Sanniki, ul. Warszawska 119, tel. (024) 277 61 70 
e-mail zapożyczony od SCI: gcisanniki@op.pl

Wykonawcy:
Piotr Paleczny - fortepian
Dorota Stalińska - recytacje

Organizator:
Towarzystwo im. Fryderyka Chopina

http://tifc.chopin.pl/koncerty.php?DOC=koncerty_sanniki

 

28 czerwca 2009

Dorota Stalińska została zaproszona na Festiwal  Filmowy Tofifest w Toruniu, jedną z największych letnich imprez filmowych. W ramach cyklu: POLSKIE KINO KOBIET/A będzie można obejrzeć filmy Barbary Sass. Dziś o 16.00 zapraszamy na emisję film "Debiutantka", a zaraz po nim  na spotkanie z Dorotą Stalińską.

 

10 maja 2009

W zakładce "PRASA" umieściliśmy wywiad z Dorotą Stalińską, z dn. 27.01.2008, który ukazał się w tygodniku Angora. Zaparszamy do lektury: Będę żyła sto lat, bo muszę pomóc bardzo wielu ludziom

 
06 maja 2009

Na prośby wielu Internautów, w "Poezji" umieściliśmy wiersze w wykonaniu Doroty Stalińskiej (fragment recitalu):

 
12 kwietnia 2009 o godz. 14.00

w TVP2 odbędzie się emisja 1617 odcinka Familiady z udziałem DOROTY STALIŃSKIEJ

 

22 marca 2009 - KINO POLSKA - godz. 21.10

WAHADEŁKO - reż. F. Bajon

 
17 marca 2009

GALERII umieściliśmy 2 nowe zdjęcia w ARCHIWUM PRYWATNYM

 

 
 
"Żmija" w Milanówku  14.03.2009

Dorota Stalińska w swoim nagradzanym monodramie -  "Żmija"

14.03.2009; godz. 19.00 - Milanowskie Centrum Kultury, ul. Kościelna 3, Milanówek

rezerwacja biletów: tel.  022 758 32 34
mail: sekretariat@ckipmilanowek.pl

Zapraszamy!

 

11 lutego 2009

TV POLSAT, program "Pasjonaci" - sobota 14.02, godz. 08.45 - wywiad z Dorotą Stalińską na temat powrotu do zdrowia po wypadkach, przeprowadzi Włodzimierz Zientarski.

Zapraszamy!

 
21 stycznia 2009
Dorota Stalińska: Witam Państwa bardzo serdecznie w nowym 2009 roku. Mam nadzieję, że Państwo dobrze się bawili w noc sylwestrową i że uda się Państwu zrealizować wszystkie noworoczne postanowienia. My z synkiem powitaliśmy Nowy Rok Dolomitach w Fallcade. Tam też spędziliśmy tegoroczne święta. Po raz pierwszy od dwudziestu lat nie spędziliśmy wigilii w domu. Po bardzo intensywnym roku postanowiliśmy wykorzystać świąteczną przerwę na czynny odpoczynek i pojechać na narty. A dlaczego do Falcade??
Bo po pierwsze w Dolomitach zawsze są wspaniałe warunki narciarskie.
A po drugie właśnie w Falcade nasi przyjaciele Ola Galasińska i Paweł Sanetra mają swoje niezwykłe biuro podróży GALATOUR i od lat organizują najlepsze wyjazdy narciarskie w jakich brałam udział. A cóż jest w nich takiego niezwykłego? Przede wszystkim to, że opiekują się swoimi klientami i przyjaciółmi od rana do wieczora i dzięki tej opiece narty z nimi są zawsze bezpieczne i bardzo atrakcyjne zarówno dla tych, którzy jeżdżą bardzo dobrze jak i dla tych, którzy dopiero na nartach raczkują. Kto raz do nich przyjedzie, wraca latami z coraz liczniejszymi grupami przyjaciół i z coraz liczniejszymi rodzinami.
Oleńka i Paweł są świetnymi ludźmi, uśmiechniętymi, radosnymi i niezwykle innym życzliwymi. Oleńka jeździ z narciarzami początkującymi a Borówa (taką ksywę ma Paweł wśród przyjaciół ) jeździ z tymi, którzy na nartach chcą poszaleć i najlepiej zaliczyć wszystkie czarne trasy. Jeśli więc szukacie Państwo miejsca na dobre narty z rodziną czy z przyjaciółmi z całego serca polecam ofertę GALATOUR. 
 
 
 

NA POTWIERDZENIE MOICH SŁÓW ZAMIESZCZAM ZDJĘCIA Z NASZEJ PODROŻY.   

<GALERIA> - KLIKNIJ