Dorota StalińskaCo nowego?

Co nowego ROK 2015

 

JAKI BYŁ ROK 2015 DLA DOROTY STALIŃSKIEJ?
ARTYSTYCZNIE
Była bohaterką cyklu "Wieczory Mistrzów", to spotkanie podsumowało dotychczasowy dorobek Doroty Stalińskiej
Zagrała w dwóch filmach: "Przystanek do nieba" reż. Mariusz Kamiński i „Kolekcja sukienek”, reż. Marzena Więcek, ktorej premiera odbyła się w grudniu w kinie Luna.
W teatrze Aktorka nieustająco cieszyła widzów monodramami „Zgaga” i „Żmija”. Zaproponowała też zupełni nową kreację aktorską w spektaklu „Na czworakach” w reż.Jerzego Stuhra.
FUNDACYJNIE
W tym roku Dorota Stalińska jako prezeska Fundacj NADZIEJA nie próżnowała, nie ustawała w propagowaniu bezpieczeństwa na drogach. Przeprowadziła kolejne  lekcje bezpieczeństwa.
Przede wszystkim wzieła udział w dużej akcji POZYTYWNE OBROTY organizowanej przez Scandię.


BOŻE NARODZENIE 2015

WSZYSTKIM PAŃSTWU ŻYCZĘ DOBRYCH, SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT.

 


NIECHAJ TO BĘDZIE CZAS WYBACZENIA INNYM I SOBIE
ROŻNYCH NIEDOSKONAŁOCI POPEŁNIONYCH
W MYŚLACH, UCZYNKACH I W MOWIE.
NIECHAJ TO BĘDZIE CZAS POJEDNANIA Z TYMI,
Z KTÓRYMI JĘZYKA NIE MOGLIŚMY ZNALEŹĆ WSPÓNEGO,
A KTÓRYCH BLISKOŚĆ JEST SERCA I DUSZY POTRZEBĄ.
NIECHAJ TO BĘDZIE CZAS RADOŚCI
NIESPIESZNEGO WSPÓLNEGO OBCOWANIA
I UCIECHY WSPÓLNEGO DNI DALSZYCH PLANOWANIA.
NIECH PRZY WASZYM WIGILIJNYM STOLE
TYCH, KTRYCH KOCHACIE NIE BRAKNIE.
NIECH OD TEJ JUTRZEJSZEJ WIECZERZY
ŹYCIE WASZE BĘDZIE DOBRE, SPOKOJNE I DOSTANIE.

SERDECZNOŚCI 
DOROTA STALIŃŚKA

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA 

PREMIERA. Kolekcja sukienek. reż. Marzena Więcek (2015)
6.12.2015 g. 19.00 
KINO LUNA
BILETY: REZERWACJA - TUTAJ

 

TADEUSZ RÓŻEWICZ "NA CZWORAKACH" 
8-9.12 & 15-18.12.2015
BILETY: TEL. 22 621 61 41  / REZERWACJA - TUTAJ

  

Nora Ephron Zgaga" ul. Elektoralna 12
12.12.2015 g.20.00
BILETY: TEL. 
783 708 380, 22 586 42 59, / REZERWACJA - TUTAJ 

Premiera to chwila szczególna, wspaniała i często trudna. Opowiemy o takich momentach w życiu twórczym Doroty Stalińskiej. Sczególnie, że listopad to miesiac premier z udziałem Aktorki.


Tadeusz Rózewicz NA CZWORAKACH
5 listopada 2015 g.19.30 TEATR POLONIA

KOLEJNE SPEKTAKLE 5 -15 listropada 2015 g.19.30
BILETY - REZERWACJE 

 

PO TYGODNIU PREMIEROWYCH POKAZÓW. NA CZWORAKACH. 

 

Drodzy Państwo!

Skończył się tydzień pokazów premierowych „Na czworakch”, to chwila oddechu po dwóch miesiącach bardzo intensywnej pracy. 
Przyznam się państwu, że owacyjne przyjęcie tego przedstawienia i mojej w nim roli… przeszło moje najśmielsze oczekiwania. 
Rzadko się zdarza, żeby publiczność była tak zgodna w swoich ocenach. A przecież ta nasza publiczność to co najmniej trzy pokolenia… 
i wszyscy (choć zapewne każdy w inny, sobie tylko dany sposób) odnajduje w tej sztuce kawałek swojego świata i kawałek siebie w obliczu absurdów otaczającej nas rzeczywistości. 
Wspaniale jest co wieczór, pospołu z moimi wspaniałymi kolegami, tworzyć tę absurdalną sceniczną rzeczywistość, która odbierana jest z takim entuzjazmem.
I jakże miło jest kłaniać się tej radośnie rozentuzjazmowanej, wstającej w dowód uznania, publiczności.
Przyzwyczajona przez lata głównie do samotnego zagospodarowywania scenicznej przestrzeni odnajduje w tym wspólnym na scenie obcowaniu ogromnie dużo radości.

Zapraszam serdecznie na grudniowe spektakle: 8-9.11 & 15-18.11.2015.  
Dorota Stalińska

NOWY FILM premiera w 2016
"Przystanek do nieba" reż. Mariusz Kamiński
rola: Adela - kierowniczka domu opieki

 

 

NOWOŚĆ
AUDIOWywiad w RDC - POSŁUCHAJ
 Wywiad w Gazecie Wyborczej - POCZYTAJ
 E-Wywiad - POCZYTAJ

 

 

Dorota Stalińska szykuje teatralną niespodzankę. Przypomnijmy mało znane role Aktorki. Pooglądamy fotosy i zapisy video, poczytamy recenzje, powspominamy.....

NOWOŚĆ 
"Król dramatu" - spektakl z 2012 w teatrze IMKA POPATRZ!
"Ulice sytych" - spektakl z 1978 w Teatrze na Woli POPATRZ!

DOROTA STALIŃSKA startuje w WYBORACH DO PARLAMENTU 2015

No i stało się ..... Dorota Stalińska - radna sejmiiku wojewódzkiego - startuje w wyborach do Sejmu RP.
Głosujcie, Państwo, z okręgu wyborczego nr 20 z powiatów: grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego (województwo mazowieckie). 

 

 

Podsumowanie akcji z udziałem Doroty Stalińskiej.

Akcja SCANDII trwała od maja do października 2015. Jej celem była poprawa świadomości dzieci i młodzieży o bezpieczeństwie na drogach. Udało się wspólnie wypedałować 4,8 mln km angażując 42 852 rowerzystów. 
Dorota Stalińska przeprowadziła kilkanaście lekcji bezpieczeństwa, rozdała kilka tysięcy pakietów odblaskowych. Oby było więcej takich akcji. Na pewno prezes Fundacji „Nadzieja” Dorota Stalińska dołoży wszelkich starań, żeby tak było.

 

 WRZESIEŃ 

 I znowu przejrzymy przepastne skrzynie Doroty Stalińskiej, by podzielić się z Państwem bogatym archiwum Artystki, które czeka na elektroniczne opracowanie i opublikowanie. 
 Wciąż pełno tu zaskakujących artykułów, wywiadów, fotosów…..
 

WSPOMNIENIA FESTIWALOWE. GDYNIA. 
GDYNIA 2006. 
Dorota Stalińska upomniała się o minutę ciszy dla ofiar World Trade Center. POCZYTAJ
GDYNIA 2014. Dorota Stalińska zagrała na nosie wścibskiej prasie, zasłaniając twarz nietypowym rekwizytem.
GDYNIA 2015. Dorota Stalińska - uśmiechnięta i wyluzowana - podczas jubileuszowego 40.festiwalu, podczas którego pokazywano zrekonstruowany "Krzyk".

 


ROK 2006                              ROK 2014                                    
ROK 2015

 

PORA NA ODBLASKI / Pozytywne Obroty. Dąbrowa Górnicza 19.09.2015
Od zeszłego roku mamy obowiązek noszenia odblasków po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym. Przypominajmy o tym dzieciom, bo właśnie rozpoczęła się szkoła. Zachęcamy do zakupu odblasków. KLIKNIJ
Tymczasem Dorota Stalińska kontynuuje akcje "Pozytywne Obroty", dzięki której dzieci z kilku miast Polski otrzymują bezpłatnie odblaski i uczestniczą w lekcjach bezpieczeństwa. ZOBACZ

 

ODPOCZYNEK. USTROŃ 2015

Zaczął się intensywny czas dla Doroty Stalińskiej. Tyle biegania, aktywności. Z wdzięcznością Dorota Stalińska wspomina miejsce regeneracji, dzięki któremu nadal działa jak huragan 
KLIKNIJ 


Kochani. 

To rzeczywiście wspaniałe miejsce na regeneracje i rehabilitacje. Długo szukałam takiego ośrodka, gdzie mogłabym zregenerować jednocześnie cały mój pokiereszowany okropnie przez ostatnie lata system kostno-stawowy i złagodzić powracające po latach bóle reumatyczne.. I znalazłam. I to właśnie jest Sanatorium Uzdrowiskowe RÓŻA w Ustroniu. Dziesiątki zabiegów i ćwiczeń w ciągu dwóch tygodni, pod okiem wspaniałej ekipy wysoko wykwalifikowanych rehabilitantek i rehabilitantów, pozwoliły mi zapomnieć o permanentnym bólu potrzaskanego wielopoziomowo kręgosłupa, zrotowanej wielokrotnie miednicy, pociętych i parokrotnie kolan i poszarpanych kilkoma operacjami stóp.. Jednym słowem .... Jestem teraz SZTUKA NÓWKA ! O jakże piękne jest życie bez bólu ! W tym stanie bezbolesności wierzę, że podołam wszystkim nadchodzącym wyzwaniom...a jest ich sporo...i bardzo różnorodnych ....ale o tym potem...


pozdrawiam serdecznie
Dorota Stalińska

 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

11.09.2015 g.19.00 
TEATR MAZOWIECKI, ul. Elektoralna 12  POPATRZ

BILETY.  KASA od 21.08  783 708 380 / INTERNET  TUTAJ

 

Quest Europe 2015! Dorota Stalińska w JURY

W zeszłym roku Dorota Stalińska była laureatką Wielkiego Ukłonu, statuetki przyznawanej przez Quest Europe. W tym roku Aktorka występuje w roli Jurorki, która miała do obejrzenia 30 filmów wybranych z 371 zgłoszonych z 32 krajów do konkursu. Pokazy konkursowe odbędą się tradycyjnie w zielonogórskim kinie Nysa.

 

SIERPIEŃ NA FACEBOOKU

Dorota Stalińska zwiedziła pół świata. Ale są miejsca, do których wraca. Jednym z nich jest Toskania - kraina słoneczna, gościnna, obfita w dary natury i kultury.To idealne miejsce dla Doroty Stalińskiej, które odwiedziła ostatni raz w zeszłym roku Artystka z przyjemnością podzieli się wrażeniami, fotografiami, refleksjami z podróży po Toskanii. 
Dlatego więc sierpień na FB poświęcamy toskańskiemu voyage'owi. Zapraszamy….

O TOSKANII

STAŁE MIEJSCE ODWIEDZIN - VILLA COSTA POPATRZ!

 

OBRAZY TOSKANII

NOWOŚĆ Bergiola - wspomiania z wyprawy POCZYTAJ!
               fragment ksiązki "Miasta widma w Toskanii" Aleksandry Seghi
 

 

SMAKI TOSKANII


 

LIPIEC NA FACEBOOKU

 

Wakacje to synonim odpoczynku i wolności. Pamiętamy to jeszcze z czasów szkolnych. W dorosłym życiu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, trudno o taki beztroski czas. Szczególnie u aktorów, dla których lato bywa najbardziej intensywnym okresem w roku, bo moda festiwalowa trwa. Jednak o bezczynności, naturze, spokoju…. marzymy albo udaje nam się je czasem „pochwycić”. Dorocie Stalińskiej to się udaję, a jak ….? Zapraszamy w lipcu na fun page Artystki.

 

WAKACJE AKTORKI. Żmija na Helu. 13 lipca 2015 g.20.00
Dla artystów czas letni bywa okresem intensywnej pracy. Nie inaczej jest w przypadku Doroty Stalińskiej . Wkrótce mieszkańcy Helu i okolic a zapewne nadmorscy turyści będą mieli okazję zobaczyć aktorkę w nieśmiertelnej „Żmiji” w Remizie Strażackiej , która w lecie zamienia się w scenę teatralną za sprawą pomysłu Olgierda Łukaszewicza i Grażyny Marzec. POPATRZ


 

WAKACYJNA POEZJA

 

 

CZERWIEC NA FACEBOOKU

Czerwiec to miesiąc urodzinowy Doroty Stalińskiej! Dlatego w prezencie przygotowałyśmy cały miesiąc, który będzie odcinkowym przypomnieniem „Wieczoru Mistrzów”, który odbył się w 17 kwietnia 2015, godz. 19.00 w Warszawie w Muzeum Niepodległości. Rozmowa poprowadzona przez Miłkę Skalska była pełnym ekspresji spotkaniem z Artystką, nietypowym w tym cyklu, bo Dorota Stalińska na żywo – przeczytała kilka wierszy i zaśpiewała parę piosenek.

NOWOŚĆ!
"Wieczór Mistrzów". I.      Dzieciństwo. POPATRZ!
"Wieczór Mistrzów". II.     Tadeusz Łomnicki o Dorocie Stalińskiej - POPATRZ!
"Wieczór Mistrzów". III.    Katarzyna Blum i współczesne media - POPATRZ!
"Wieczór Mistrzów". IV.    Tylko łóżko/Piosenka  POPATRZ!
"Wieczór Mistrzów".  V.    O tym jak się kiedyś robiło filmy. POPATRZ!
"Wieczór Mistrzów". VI.    Twórcy kina niezależnego. POPATRZ!
"Wieczór Mistrzów". VII.   O kaskaderskiej odwadze. POPATRZ!
"Wieczór Mistrzów". VIII.  Szlachetne zdrowie. POPATRZ! 
 

 
Droga Doroto!


Wszystkim Twym przyjaciołom, fanom, widzom rysujesz uśmiechnięte słoneczko,
a z nim darowujesz dużo energii, optymizmu, szczęścia, duchowego i materialnego bogactwa 
Z okazji Twych urodzin odwzajemniamy te dary po stukroć, czyli koszem słoneczników!
Twórz, żyj i ciesz się zdrowiem!
serdeczności
Agnieszka & Monika 

 

MAJ NA FACEBOOKU

Z pierwszym weekendem to początek nowego wiosenno-letniego czasu. Zwykle zaczynamy się odchudzać, myśleć o zdrowiu, odpoczynku,by potem przenieść w dużym stopniu nasze życie na łono natury, ruszając na wycieczki, biwaki, urlopy. 
Chcemy opowiedzieć o dyscyplinach sportowych - rowerach, jodze, pływaniu, o zdrowym stylu życia i o odpoczynku na łonie natury – o rzeczach, które Dorota Stalińska kojarzy z relaksem.

NOWOŚĆ!

"To kawalątko szczęścia na ziemi" - artykuł    POCZYTAJ!
"Wieczna ZGAGA" - recenzja spektaklu z 2015  POCZYTAJ!

 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

22 MAJA 2015 G. 19.00
MAZOWIECKI TEATR MUZYCZNY. BIELAŃSKA SCENA KAMERALNA. WARSZAWA UL. ŻEROMSKIEGO 29
BILETY MOŻNA REZERWOWAĆ:
 TELEFON. 22 896 00 10 / INTERNET: KLIKNIJ


"ZGAGA" TO PRZEDSIĘWZIĘCIE STWORZONE Z ROZMACHEM, W POLSCE PO 1989 ROKU - RÓWNIEŻ PREKURSORSKIE. DOROCIE STALIŃSKIEJ UDAŁO SIĘ PRZEŁAMAĆ BARIERĘ WIDZ-AKTOR. NA OCZACH WIDZÓW PRZEGOTOWUJE NIEKTÓRE Z PRZEPISÓW KULINARNYCH, KTÓRE OPISUJE W SWYCH KSIĄŻKACH BOHATERKA SPEKTAKLU, A AKTORKA CZĘSTUJE POTRAWAMI GOŚCI-WIDZÓW. 
 POPATRZMY!

 

KWIECIEŃ NA FACEBOOKU

Wiosna nas nie rozpieszcza. Słońce próbuje przebić się przez chmury, które ciągle przywiewają silne wiatry. Zaczarujmy więc pogodę nastrajając się romantycznie. Wiosna musi w końcu nadejść, a my już będziemy przygotowani. Wesprze nas w tym najbardziej liryczna część twórczości Doroty Stalińskiej - wiersze, piosenki, sceny filmowe i teatralne.

 

ŻMIJA. Spektakl

26 KWIETNIA 2015 G. 17.00
MAZOWIECKI TEATR MUZYCZNY. BIELAŃSKA SCENA KAMERALNA. WARSZAWA UL. ŻEROMSKIEGO 29
BILETY MOŻNA REZERWOWAĆ:
TELEFON. 22 896 00 10 / INTERNET: KLIKNIJ

 

 

Zachęcamy do udziału w akcji, której celem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach, przeprowadzenie lekcji bezpieczeństwa w szkołach, wyposażenie dzieci w odblaski.
Fundacja NADZIEJA Doroty Stalińskiej jest jednym z inicjatorów i organizatorów przedsięwzięcia.

POCZYTAJ

 

 

 WYDARZENIE SPECJALNE

17 kwietnia 2015, godz. 19.00
al. "Solidarności" 62 w Warszawie (Muzeum Niepodległości)

„Wieczory mistrzów” to cykl spotkań z wybitnymi artystami. Bez wątpienia taką artystką jest Dorota Stalińska. Rozmowa będzie bogato ilustrowana fragmentami filmów, spektakli, programów telewizyjnych, ktore zaskoczą samą bohaterkę wieczoru Aktorka powie parę swoich wierszy i zaśpiewa kilka piosenek.

Spotkanie poprowadzi Miłka Skalska
Bilety: Internet KLIKNIJ / Telefon: 22 896 00 10

=
 

WYDARZENIE

 

WIELKANOC 2015

Życzę Państwu miłych, dobrych, rodzinnych i radosnych świat...
Nie zważając na pogodę i nastrój za oknem, 
odnajdźcie Państwo świąteczny nastrój w sercach swoich 
i czerpiąc szczęście z obcowania wspólnego 
uwolnijcie się od minionych trosk i niepokojów….

Dorota Stalińska
.
 

BARBARA SASS NIE ŻYJE...

Ciągle jeszcze nie mogę w to uwierzyć… i bardzo trudno jest mi cokolwiek napisać…
Całym sercem jestem z jej mężem Wiesiem Zdortem i z jej synami…
Dosłownie tydzień temu nagrywałyśmy dla TVP Kultura program poświecony jej twórczości… ”Niedziela z…”, który wczoraj został nadprogramowo wyemitowany… a miał być i będzie jeszcze raz pokazany 12 kwietnia o godz 17,15… 
Nota bene bardzo byłam ciekawa, czy zostanie pokazany czy też znowu będzie wycięty fragment dotyczący udziału Historii Niemoralnej w Festiwalu Filmowym w Gdyni w 1990 roku.. został wycięty.. jak zwykle od 25 lat… nie mam siły o tym teraz pisać… opowiem to innym razem…
Po programie siedziałyśmy z Basią jeszcze chwile w studyjnym bufecie i popijając herbatę rozmawiałyśmy o bieżących sprawach… Basia opowiadała o sztuce, którą właśnie robi w teatrze… 
ja namawiałam ją, żeby zrobiła… żebyśmy zrobiły jeszcze jeden wspólny film… film o kobiecie dojrzałej.. a nawet bardzo dojrzałej…
Odpowiedziała: nie dadzą mi pieniędzy… od dawna nie chcą mi dać pieniędzy…
I taka jest najsmutniejsza prawda… w naszym kraju trzeba umrzeć, żeby przyznali ci wielkość…
A Basia była wielkim reżyserem… 
Szkoda, że nie zrobiła wszystkiego tego, co mogłaby zrobić, gdyby tę wielkość przyznano jej wcześniej…
Chciałabym, żeby została w Państwa pamięci taka, jak na tych zdjęciach.

1.

2. 

1. Festiwal Młodzi i Film Koszalin 1983 – nagroda publiczności za film i za rolę Marianny
2. Ot, takie nasze kapeluszowe fantazje..


Dorota Stalińska
 

JEDEN PROCENT NA FUNDACJĘ...

 

 

Szanowni Państwo!
Wierzę, że nam wszystkim zależy na bezpieczeństwie na drogach!
Wierzę, że nie chcemy słuchać przerażających statystyk wypadkowych!
Wierzę, że wszyscy znamy moc profilaktyki bezpieczeństwa, szczególnie wprowadzanej od dzieciństwa!
Wierzę, że możemy się wzajemnie wspierać w działaniu na rzecz bezpieczeństwa na drogach!
Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o podarowanie
1% podatku fundacji „NADZIEJA”, która działa z potrzeby serca,
ale potrzebuje funduszy na odblaski i pomoc poszkodowanym w wypadkach!

KRS 0000108710  

z nadzieją i wdzięcznością za życzliwość i wsparcie
Dorota  Stalińska

 

MARZEC NA FACEBOOKU

 

"Zgaga" po kilku latach przerwy rodzi się na nowo, ale ma już swoją historię. Chcemy ją trochę przypomnieć i zestawić z wrażeniami po reaktywacji monodramu. Pokażemy więc wyszukane recenzje spektaklu sprzed lat, zaprezentujemy mały fotoreportaż z przedstawienia z 8 marca i fragmenty videorejestracji. Dopytamy Dorotę Stalińską o jej odczucia, refleksje…..

 

ZGAGA. MA 19 LAT

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE. 8 MARCA G. 18.00 / 22 MAJA 2015 G. 19.00
MAZOWIECKI TEATR MUZYCZNY. BIELAŃSKA SCENA KAMERALNA. WARSZAWA UL. ŻEROMSKIEGO 29
BILETY MOŻNA REZERWOWAĆ: TELEFON. 22 896 00 10 / INTERNET: KLIKNIJ

Premiera "Zgagi" odbyła się w 1996 roku, zatem za rok obchodzi okrągły jubileusz! Ale miała kilkuletnią przerwę, marcowe przedstawienie jest reaktywacją spektaklu.
"Zgaga" to przedsięwzięcie stworzone z rozmachem, w Polsce po 1989 roku - również prekursorskie. Dorocie Stalińskiej udało się przełamać barierę widz-aktor. Na oczach widzów przegotowuje niektóre z przepisów kulinarnych, które opisuje w swych książkach bohaterka spektaklu, a Aktorka częstuje potrawami gości-widzów.  POPATRZMY!

 NOWOŚĆ!
"O gotowaniu i monodramie"
 - wywiad o "Zgadze" POCZYTAJ!
"Od Pacyfiku do Doroty Stalińskiej - artykuł Joanny Rawik  POCZYTAJ!
"Kolekcja sukienek" - wywiad z Dorotą Stalińską i Marzaną Więcek POSŁUCHAJ!

 

ZGAGA. REAKTYWACJA. DZIEŃ KOBIET 2015

 

 

PROŚBA O WSPARCIE FILMU z udziałem DOROTY STALIŃSKIEJ

Ekipa filmu KOLEKCJI SUKIENEK rusza ze zbiórką środków na postprodukcję filmu na "Polak potrafi". 
Nasza prośba do Was na filmie poniżej:) POPATRZ!
Za każdą wpłatę otrzymacie coś w zamian, m.in.: DVD z filmem, zaproszenie na premierę, kurs foto, kolację z aktorkami, swoje logo w napisach i wiele, wiele innych nagród), wejdźcie w projekt i poczytajcie jak znajdziecie chwilkę:) POPATRZ!
Można wspomóc choćby symbolicznie:)

Wywiad z Dorotą Stalińską i Marzaną Więcek - POSŁUCHAJ!

 

LUTY NA FACEBOOKU


Z wiosną Dorota Stalńska wraca na scenę po dłuższej przerwie. Nieobecność Artystki była skutkiem operacji, którą przeszła, perturbacji z tabloidami, a ostatnio naprawdę bohaterską walką o powrót do zdrowia sparaliżowanego kota. Wszystko skończyło się happy endem. I Dorota Stalińska zaczyna rok 2015 z nową energią

W marcu, kwietniu i maju przypomni się Warszawiakom projektem 3xSTALIŃSKA, dzięki któremu będziemy mieli okazję zobaczyć Aktorkę w jej najznakomitszych monodramach - w „Żmii" i w "Zgadze" oraz w recitalu.

Nie przegapcie Państwo wiosennego powrotu Doroty Stalińskiej. Wkrótce podamy szczegóły. A teraz zapraszamy do wspomnień! Bo przez najbliższy miesiąc przybliżymy historię obu spektakli i recitali. Przypomnimy, co pisano o nich w prasie, pokażemy zdjęcia, fragmenty spektakli.

 

 

ŻMIJA MA 37 LAT

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE. 17 / 26 KWIETNIA 2015 G. 17.00

MAZOWIECKI TEATR MUZYCZNY.  BIELAŃSKA SCENA KAMERALNA. WARSZAWA UL. ŻEROMSKIEGO 29

BILETY MOŻNA REZERWOWAĆ:

TELEFON. 22 896 00 10 / INTERNET: